Stavební firma Boháč Jiří

Header

Kontakty

Stavební firma Boháč Jiří
Ptení 168
798 43 Ptení

IČO: 67564411
DIČ: CZ6504232592

Telefon: 604 504 515
E-mail: info@stavby-bj.cz
WWW: http://www.stavby-bj.cz/


Před osobní schůzkou vám doporučujeme využít jeden z kontaktů, protože jinak nemůžeme zaručit přítomnost na uvedené adrese. Velmi často jsme v terénu na jednotlivých stavbách, které stavební firma aktuálně realizuje.


O firmě

Stavební firma vznikla roku 1997 a v současné chvíli disponuje zhruba 20 pracovníky, kterí zajišťují práce zednícké, tesařské i lešenářské, pokrývačské, klempířské, izolatérské, zámečnické, obkladačské a dlaždičské, sádrokartonářké a také pomocné stavební a výkopové práce.

Mezi širokou nabídku pracovních činností, které naše firma zajišťuje, nabízíme také využití dotace Zelená úsporám, v jehož programu jsme odborným dodavatelem.

V současné době působí firma převážně v Olomouckém kraji (hlavně okresy Prostějov a Olomouc) a Jihomoravském kraji (převážně okresy Vyškov, Blansko), v případě domluvy jsme schopni zajistit práce také jinde.

Certifikáty a osvědčení

Naše firma sleduje novinky ve stavebnictví a nabídku nových materiálů. Pravidelně se také účastníme školení různých společností dodávajících stavební materiály. V současné chvíli disponujeme těmito osvědčeními: